Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

       

  

KONTAKTY

Ing.Leo Buchta - Buchta r.a.
Lhotka nad Bečvou 85
756 41
tel: 00 420 571 635 696
napište nám
IČO: 46570292

 


OTÁZKY A ODPOVĚDI NA ŠTÍTKY
Časté otázky a odpovědi
 
  • Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem na možnost výroby "Výrobního štítku" který má být součástí všech vozů uvedených do provozu po 1.1.2002 a který si musí stanice technické kontroly fotit při provádění STK. Co je teda potřeba k určení druhu štítku a k jeho výrobě u Vás tak, aby splňoval potřeby pro platné STK.
Nejdříve se zeptejte na STK, co vám budou na štítku kontrolovat. Pak se podívejte na štítek jiného vozu stejné značky, a stejného roku výrobu jak má vypadat. Podle zjištěných informací vyhledejte u nás štítek podle vzhledu a provedení, nebo podle typu. Rádi pomůžeme, ale nezodpovídáme za činnost různých STK.
  • Nenašel jsem štítek ve vaší nabídce, jaký bych potřeboval.

Pošlete podklad pro výrobu, nejlépe starý štítek poštou. Pokud nemáte, pošlete foto. Vyrobíme věrnou kopii.

  • Kupil som auto v Rakusku a chcem ho prihlasit na Slovensku. Musim urobit kontrolu originality ale problem je ten ze typovy stitek je poskodeny.ak si ho dam urobit u Vas. Bude to platne na kontrole originality?

Za činnost třetí osoby neručíme.

 

  • mám vozidlo Chrysler 300C, rv 2007 v USA, v roce 2008 dovezené do ČR. Na vozidle chybí výrobní štítek. Je možné u Vás tento štítek nechat vyrobit? Pokud ano, jaké potřebujete údaje o autě - stačí Technický průkaz?

Zkuste nejprve vybrat z naší nabídky štítků v e-shopu. Čísla napište do Poznámek objednávky. Technický průkaz naposílejte.

 

  • Chtěl bych se zeptat na výrobní štítek pro JAWA-ČZ, potřeboval bych tam mít vytištěný údaj hmotnosti 127 Kg místo těch 125 Kg co tam je teď.  Jinak je to typ 356  stejný jako na tom obrázku toho štítku z vaší nabídky. Kolik stojí změna toho potisku podle mého přání? Předem děkuji za odpověď.

Objednejte štítek vašemu požadavku nejvíce podobný. Pak do poznámek objednávky napište, co se má změnit. Textová úprava štítku je zdarma.

  • Viete štítok poslať aj na Slovensko?

Ano, posíláme do celého světa. I na Slovensko.

  • Keď urobím objednavku aj druhého štítku, či je možné to spojiť do jednej objednavky s tým predošlým.

Pokud uděláte více objednávek v jednom dni, spojíme je do jedné.